Exekuce nemovitostí, vyřešení exekuce nemovitosti, exekuce zdarma poradenství

Exekuce nemovitostí

Vzali jste si nevýhodný úvěr či půjčku a nyní máte problémy s pravidelným splácením? V současné době má problém splácet své závazky celá řada lidí, přičemž důvody bývají různé (nevýhodná půjčka, ztráta zaměstnaní, nečekané finanční výdaje, nemoc apod.). Ať už je příčinou Vašich finančních těžkostí cokoliv, nečekejte, že se situace vyřeší sama.

Pokud budete upomínky a účtenky ignorovat, může dojít k tomu nejhoršímu - exekuci nemovitosti. Myslíte si, že se Vás exekuce nemovitostí netýká? V krajních případech může být i Váš majetek ohrožen exekucí. Chcete vědět kdy nebo jak tomu zabránit? Vyplňte nezávazný online formulář a naši finanční specialisté Vám ochotně odpoví.

Způsoby exekuce nemovitostí

Exekuci lze realizovat několika způsoby. Základní myšlenka exekuce je spjata s prodejem nemovitostí v rámci realizovaných dražeb, tzv. exekuce nemovitostí. Prodej nemovitostí je prováděn na podkladu exekučního příkazu k prodeji dané nemovitosti, jež vydává soudní exekutor. Cena nemovitosti je stanovena znalcem, kterého určuje soudní exekutor. Dlužník, ale může zastavit celý proces exekuce a to tak, že uhradí dlužnou částku nejpozději do začátku dražby nebo alespoň předloží exekuční majetek, čímž je celý proces zastaven. 

Další informace:

Kalkulačka oddlužení

Jaké informace zde najdete:

  • exekuce
  • exekuce nemovitostí
  • způsoby exekuce
  • dražba nemovitostí
  • a další

Novinky

Zobrazit archiv