Exekuce nemovitostí, vyřešení exekuce nemovitosti, exekuce zdarma poradenství

Exekuce

Z jakého důvodu jste se rozhodli navštívit naše stránky? Z největší pravděpodobností proto, že řešíte exekuci, máte dluhy a potřebujete pomoc. Váš krok byl správný! Jedině aktivním jednáním a s pomocí odborníka můžete v boji proti exekutorům uspět. Pokud byla na Váš majetek nařízena exekuce, IHNED se s námi spojte. Každá situace se dá řešit. Tým našich finančních specialistů najde možnost, jak výhodně vyřešit Váš problém s exekucí a dluhy.

Nabídneme Vám řešení, které bude finančně zajímavé, vyřeší Vaše půjčky a v neposlední řadě Vám garantuje, že nepřijdete o svou nemovitost. Naše společnost za Vás převezme veškeré dluhy, které okamžitě vyplatíme. Tím předejdeme dalšímu navyšování dluhů o případné pokuty a úroky. Jsme schopni vyřešit i velmi nevýhodné úvěry od nebankovních institucí.

Zaujala Vás naše nabídka? Vyplňte nezávazný online formulář.

Co je to exekuce

Exekuci lze jinými slovy označit jako vykonávací řízení, které přestavuje výkon exekučního titulu. Exekuce představuje pravomocné rozhodnutí soudu, exekuční zápis, notářský nebo rozhodčí nález. Samotná exekuce spočívá ve vymáhání peněžité částky ze strany dlužníka pro věřitele. Lze jí rovněž charakterizovat jako donucené plnění jiné povinnosti. Exekuce je vymezena zákonem č.120/2001Sb a prováděna soudním exekutorem. Za zahájení exekuce je považován den, kdy je doručen návrh na nařízení exekuce.

Další informace:

Kalkulačka oddlužení

Jaké informace zde najdete:

  • exekuce
  • exekuce nemovitostí
  • způsoby exekuce
  • dražba nemovitostí
  • a další

Novinky

Zobrazit archiv